Szybka weryfikacja KROK PO KROKU.

Potwierdzenie rachunku bankowego jest szybkie, łatwe oraz przede wszystkim bezpieczne.  Wymaga jedynie zalogowania się do konta Klienta, podobnie jak przy płatności za zakupy internetowe. 


Potwierdzenie rachunku Kontomatik

Korzystając z usługi Kontomatik masz 2x większą szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę.


Wybierz bank, w którym posiadasz rachunek osobisty


oraz zaznacz zgody poniżej.


Po kliknięciu w KONTYNUUJ strona przeniesie Cię do okna logowania. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie (identycznie jak w przypadku płatności za zakupy online). 


Podczas logowania bank może poprosić Cię o potwierdzenie logowania. Może to być wpisanie wiadomości SMS lub potwierdzenie w aplikacji mobilnej.  


Jeżeli Twój bank nie znajduje się na liście obsługiwanych banków, skorzystaj z drugiej opcji, dostępnej pod okienkiem Kontomatik: 


Weryfikacja przelewem identyfikacyjnym 1 zł. (link przeniesie Cię na stronę AutopayPotwierdzenie rachunku przelewem identyfikacyjnym 1 zł - Autopay


Do wyboru masz dwie opcje. Pierwsza to szybki przelew internetowy, druga to samodzielna wpłata przelewem tradycyjnym. W obu przypadkach pobrana zostanie kwota 1,00 zł, która zostanie zwrócona na Twoje konto po zakończeniu procesu weryfikacji.  


A. Przelew internetowy


Wybierz bank, w którym posiadasz rachunek osobisty oraz zaznacz zgody poniżej (opcjonalne). Po kliknięciu w Płacę strona przeniesie Cię do okna logowania. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie (identycznie jak w przypadku płatności za zakupy online).  

Ekran AutopayNa ekranie wyświetlone zostaną dane do przelewu. Zapisz te dane lub skopiuj bezpośrednio do formularza tworzenia przelewu, w Twojej bankowości online.  Pamiętaj, aby dane zamieszczone w przelewie były takie same jak wyświetlane w szczegółach wpłaty. Dzięki temu Autopay będzie wiedział, do kogo przekazać Twoją wpłatę, a to przyspieszy proces weryfikacji rachunku oraz analizy Twojego wniosku o pożyczkę.