Pożyczki pozabankowe

Pożyczki pozabankowe


Gdy zabraknie dodatkowej gotówki, zwykle ratujemy się pożyczkami u rodziny lub znajomych lub sięgamy po ofertę kredytów bankowych. Niestety, to drugie rozwiązanie jest mocno rozciągnięte w czasie, a realny termin otrzymania pieniędzy niebezpiecznie się przedłuża. W takiej sytuacji warto rozejrzeć się za ofertą firm, które oferują pożyczki pozabankowe.

Choć jeszcze do niedawna uzyskanie pożyczki na dowód było możliwe, dziś wciąż można uzyskać pożyczkę w łatwy sposób. Klienci coraz chętniej korzystają z usług pożyczkobiorcy znajdujący się w przejściowych kłopotach finansowych. Wbrew pozorom, pożyczki pozabankowe są bezpieczne i efektywne – pożyczkodawca uzyskuje niezbędne informacje na temat pożyczkobiorcy, a ten drugi może otrzymać gotówkę w czasie dużo krótszym niż oferują banki.

Poszukując dobrej i ekonomicznej pożyczki pozabankowej warto przyjrzeć się ofercie firm pożyczkowych oferujących pożyczki online. Dzięki nim można bez wychodzenia z domu cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na koncie. Jedną ze sprawdzonych firm pożyczkowych jest avafin.pl – sprawdzony i solidny partner, który ma jasne zasady i niewielkie koszty uzyskania pożyczki. Równie proste są zasady otrzymania dodatkowej gotówki – Wystarczy dokument tożsamości, konto w banku, wypełnienie prostego formularza oraz uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ustalamy ją na podstawie otrzymanych informacji. Przy większych kwotach pożyczki wymagane jest potwierdzenie dochodów. Korzystając z oferty szybkiej pożyczki nie musimy martwić się o wielomiesięczne spłacanie zobowiązania – po prostu po upływie wyznaczonego okresu oddajemy kwotę pożyczki powiększoną o z góry ustalone oprocentowanie i możemy spać spokojnie.

Szybka pożyczka nie wymaga żyrantów. Firma avafin.pl umożliwia ekspresowe uzyskanie pożyczki, zazwyczaj trwa to kilka, kilkanaście minut. Wystarczy dokument tożsamości, konto w banku, wypełnienie prostego formularza oraz uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ustalamy ją na podstawie otrzymanych informacji. Przy większych kwotach pożyczki wymagane jest potwierdzenie dochodów.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.