Firmy pozabankowe

Firmy pozabankowe


Wiele osób nie ma dobrych doświadczeń z bankami. Bardzo często nawet przy stałych dochodach i ustabilizowanej sytuacji materialnej nasza zdolność kredytowa bywa dla banku zbyt mała i bank odsyła nas z kwitkiem. Gdzie wtedy szukać rozwiązań finansowych? Można udać się do firm pozabankowych, które oferują pożyczki na atrakcyjnych warunkach.

Firmy pozabankowe do niedawna kojarzyły się negatywnie jako jednostki, które pożyczają pieniądze na ogromny procent, a w przypadku braku spłaty długu windykują w dość nieprzyjemny sposób. Dziś jednak obraz firm pozabankowych uległ całkowitemu przeobrażeniu, wraz z pojawieniem się na polskim rynku firm, które oferują pożyczki pozabankowe w biurach stacjonarnych lub przez internet. Są one doskonałą alternatywą dla banków, a liczba osób, które korzystają z takiej formy pożyczania pieniędzy świadczy o tym, że jest to skuteczne i bezpieczne rozwiązanie.

Myśląc pożyczki pozabankowe zapewne jesteśmy w stanie podać co najmniej kilka nazw firm, które oferują szybkie chwilówki, najczęściej przez internet. Na tej liście znajduje się avafin.pl, czyli serwis pożyczkowy, na którym dodatkową gotówkę w większości przypadków można otrzymać w 15 minut. Aby otrzymać pożyczkę pozabankową w avafin.pl Szybka pożyczka nie wymaga żyrantów. Firma avafin.pl umożliwia ekspresowe uzyskanie pożyczki, zazwyczaj trwa to kilka, kilkanaście minut. Wystarczy dokument tożsamości, konto w banku, wypełnienie prostego formularza oraz uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ustalamy ją na podstawie otrzymanych informacji. Przy większych kwotach pożyczki wymagane jest potwierdzenie dochodów. Umowa pożyczkowa jest prosto i przejrzyście skonstruowana tak, by każdy, nawet laik, mógł ja bez problemu zrozumieć. Szybka decyzja, przejrzyste zasady oraz błyskawiczny przelew gotówki na konto pożyczkobiorcy – to zalety, które wyróżniają avafin.pl na tle konkurencyjnych firm pożyczkowych. Warto więc zaufać sprawdzonej i najlepszej firmie.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.