Pożyczka bez zdolności kredytowej – gdzie ją dostać?

Powrót 2 września, 2021

Zdolność kredytowa to warunek niezbędny, aby dostać kredyt. Co jednak kiedy jej nie mamy lub nie jest ona wystarczająco duża? Sprawdź, jak otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej przez internet.

Brak zdolności kredytowej – to nie tylko długi

Aby otrzymać kredyt, potrzebujesz pokazać bankowi, że jesteś wypłacalną osobą i pożyczenie Tobie pieniędzy nie wiąże się z dużym ryzykiem. W tym celu bank sprawdza między innymi Twoją zdolność kredytową, czyli ocenę wiarygodności finansowej.

Na to, czy posiadasz zdolność kredytowa, czy też nie, zależy kilka czynników. Jednym z nich są długi. Jeśli zalegasz z opłatami dla innych instytucji, nie tylko dla banków, nie będziesz postrzegany jako wiarygodny kredytobiorca. Dlatego warto uregulować poprzednie zobowiązania, zanim złożysz wniosek o kolejne.

Zdolność kredytowa zależy również od wysokości Twoich dochodów oraz wydatków, jakie ponosisz co miesiąc. Nie bez znaczenia jest również forma zatrudnienia. Dla banku ważne jest, czy pracujesz na stałe w firmie na umowę o pracę, czy zarabiasz tylko przy pracach dorywczych. Im stabilniejsze i wyższe dochody, tym łatwiej o dobrą zdolność kredytową, a tym samym o dobre warunki kredytu.

Gdzie dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

Nie pracujesz na umowę o pracę, masz niskie przychody albo wciąż nie uregulowałeś poprzednich kredytów? W takiej sytuacji zastanawiasz się pewnie, gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej. W końcu banki mają szereg wymagań, którym nie zawsze łatwo sprostać.

Kredyt bez zdolności kredytowej jest praktycznie niemożliwy do otrzymania w banku. Nie ma jednak co załamywać rąk. Zamiast tego można sprawdzić oferty firm pożyczkowych, które mają znacznie mniejsze wymagania dotyczące zdolności kredytowej.

W firmach pożyczkowych otrzymasz pożyczkę bez zdolności kredytowej na okres 30 lub 60 dni. Taka chwilówka pozwoli pokryć bieżące potrzeby lub spełnić marzenia oraz plany. Jak się przekonasz, jej otrzymanie nie jest wcale takie trudne.

Jak otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej?

Pożyczka bez zdolności kredytowej jest udzielana przez większość firm pożyczkowej. Twoim celem jest zatem znalezienie najlepszej oferty. Zanim podpiszesz umowę i otrzymasz pieniądze na konto, zwróć uwagę na kilka rzeczy.

Przede wszystkim sprawdź warunki oferty. Wysokość oprocentowania, RRSO, termin spłaty oraz opłaty dodatkowe to podstawowe rzeczy, jakie musisz porównać. Najlepsza pożyczka bez zdolności kredytowej to taka, która będzie Cię kosztować jak najmniej

Aby otrzymać pieniądze na konto, wystarczy wypełnić wniosek przez internet. W tym celu będziesz potrzebować podać swoje podstawowe dane osobowe, numer PESEL i numer konta bankowego. Firma pożyczkowa poprosi Cię również o wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Tym sposobem sprawdzi, czy podane przez Ciebie dane są prawidłowe.

Pożyczka bez zdolności kredytowej przez internet jest w Twoim zasięgu. Korzystając z ofert sprawdzonych firm pożyczkowych, możesz otrzymać dodatkową gotówkę w kilka minut.