Pożyczki gotówkowe

Pożyczki gotówkowe


Rynek finansów i kredytów stale się rozrasta, a klienci mają coraz większy wybór. Dziś kredyty bankowe nie są już jedynym sposobem na uzyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel. Ciekawą i coraz bardziej popularną alternatywą dla nich są pożyczki gotówkowe oferowane przez firmy finansowe nie będące bankami.

Wielu klientów jest coraz bardziej zniechęconych postawą banków, które coraz częściej naliczają dodatkowe koszty za swoje usługi, często też bez wiedzy klienta zmieniają warunki umów lub wysokość konkretnych opłat. Dlatego coraz więcej osób w kłopotach finansowych zwraca się do firm pozabankowych po pożyczki gotówkowe.

Pożyczki gotówkowe oferowane przez coraz liczniejsze na polskim rynku firmy to oferta dla osób, które mają przejściowe kłopoty z płynnością finansową. Czasem jest to opóźniająca się wypłata, czasem nadprogramowy rachunek do zapłacenia. Zwykle nie są to wielkie kwoty, najczęściej kilkaset złotych, po które nie opłaca się iść z wnioskiem kredytowym do banku. W poszukiwaniu dodatkowego zastrzyku gotówki warto natomiast rozejrzeć się w sieci. Ciekawą ofertę znajdziemy na avafin.pl – jasne zasady, przejrzysta umowa i dodatkowe kilkaset złotych, które można wydać na dowolny cel. Na avafin.pl znajdziemy szybki formularz rejestracyjny.

Aby uzyskać szybką pożyczkę przez Internet na avafin.pl Wystarczy dokument tożsamości, konto w banku, wypełnienie prostego formularza oraz uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ustalamy ją na podstawie otrzymanych informacji. Przy większych kwotach pożyczki wymagane jest potwierdzenie dochodów. Jasno, przejrzyście i błyskawicznie.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.