Pożyczka na działalność gospodarczą

Pożyczka na działalność gospodarczą


Coraz więcej osób korzysta dziś z oferty kredytów i pożyczek. Nic w tym dziwnego – w każdej chwili można stracić płynność finansową, a pożyczenie pieniędzy jest jedyną szansą na wyjście na prostą. Jednak poszczególne banki i firmy pozabankowe mają różne kryteria przyznawania kredytów i pożyczek.

Aby otrzymać kredyt w banku najczęściej trzeba przedstawić umowę o pracę lub zaświadczenie o innym stałym dochodzie. Osoby zatrudnione na etacie czy emeryci otrzymają taką pożyczkę bez problemu, jednak problem pojawia się w przypadku osób prowadzących własną działalność. Ich dochody mogą nie być stałe, mają lepsze i gorsze okresy zarobkowe.

Aby otrzymać pożyczkę na działalność gospodarczą warto wybrać coś z oferty firm pozabankowych, na przykład avafin.pl. To sprawdzona i ciesząca się zaufaniem klientów firma, która umożliwia wzięcie pożyczki nie tylko osobom pracującym na etacie. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą pożyczka chwilówka jest lepszym rozwiązaniem niż kredyt bankowy. Można ją wziąć w sytuacji chwilowego braku środków, ale wiedząc, że kolejny miesiąc będzie lepszy pod względem finansowym. Tymczasem w banku kredyt trzeba spłacać w comiesięcznych ratach, bez względu na to, jak akurat idzie nam biznes. Pożyczki na działalność gospodarczą na avafin.pl to szybki sposób na dodatkową gotówkę bez zbędnych formalności i długiego czekania na decyzję pożyczkową. Aby uzyskać szybką pożyczkę przez Internet na avafin.pl Wystarczy dokument tożsamości, konto w banku, wypełnienie prostego formularza oraz uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ustalamy ją na podstawie otrzymanych informacji. Przy większych kwotach pożyczki wymagane jest potwierdzenie dochodów.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.