Pożyczki ze złą historią kredytową

Pożyczki ze złą historią kredytową


Zła historia kredytowa zamyka wielu osobom możliwość uzyskania kredytu w banku. Nawet, jeśli mają zdolność kredytową, bank raczej nie udzieli nawet niewysokiego kredytu. Szczególnie, jeśli potencjalny kredytobiorca znajduje się w BIK, BIG lub KRD. Wtedy jedynym rozwiązaniem są firmy pozabankowe, które udzielają pożyczek dla osób indywidualnych.

Pożyczki ze złą historią kredytową są możliwe w wielu firmach pożyczkowych działających stacjonarnie lub online. Najczęściej formalności są zmniejszone do minimum, dzięki czemu dodatkowe fundusze szybko trafiają na konto pożyczkobiorcy. Jednak osoby z kiepską historią kredytową powinny realnie ocenić stan swoich finansów i zastanowić się, czy stać ich na kolejną pożyczkę. Zła historia jest bowiem efektem niespłacania długów w przeszłości lub płacenia ich mocno po terminie. Kolejna pożyczka może doprowadzić do powstania pętli kredytowej, w której jedną chwilówkę spłaca się drugą.

Wiele osób, które mają złą historię kredytową, uczy się jednak na własnych błędach. Kiepski BIK wcale nie oznacza, że dana osoba ze spłatą kolejnej pożyczki będzie miała problemy. Już jedna przygoda z niespłaconymi długami bywa nauczką do końca życia. Jednakże i takim osobom zdarzają się sytuacje chwilowego braku gotówki. I właśnie z myślą o nich działają, między innymi, pozabankowe firmy pożyczkowe. Jedną z nich, gorąco polecaną przez klientów, jest avafin.pl. Jest to serwis umożliwiający zaciągnięcie pożyczki online lub przez telefon, bez wychodzenia z domu. Zaletą avafin.pl jest minimum formalności, przyjazna obsługa oraz krótki czas oczekiwania na decyzję pożyczkową. Najczęściej od złożenia wniosku do przelewu środków na konto pożyczkobiorcy nie mija więcej niż kwadrans.

Aby uzyskać szybką pożyczkę przez internet na avafin.pl Wystarczy dokument tożsamości, konto w banku, wypełnienie prostego formularza oraz uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ustalamy ją na podstawie otrzymanych informacji. Przy większych kwotach pożyczki wymagane jest potwierdzenie dochodów. Jasno, przejrzyście i błyskawicznie.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.