Pożyczka na umowę o dzieło

Pożyczka na umowę o dzieło


Pracujesz na umowę o dzieło? Zapewne masz spore problemy z uzyskaniem kredytu bankowego. Ale nic straconego – czeka na Ciebie szeroka oferta firm pozabankowych, oferujących atrakcyjne i bezpieczne pożyczki.

Wiele osób, które formalnie pracują, nie ma podpisanych umów o pracę, tylko umowę o dzieło. Taka forma zatrudnienia ma sporo wad, nie tylko pod względem ubezpieczenia czy składek emerytalnych. Umowy o dzieło w zasadzie nie są honorowane przez banki podczas podejmowania decyzji kredytowych. Osoby pracujące na umowę o dzieło nie mogą więc liczyć na wsparcie kredytowe w sytuacji, gdy pojawią się przejściowe kłopoty finansowe.

Pożyczka na umowę o dzieło jest natomiast możliwa w firmach pożyczkowych, oferujących popularne chwilówki. W odróżnieniu od banków są one bardziej przyjazne i elastyczne w podejściu do klienta i zdają sobie sprawę z trudnej sytuacji na rynku pracy. Aby uzyskać pożyczkę na umowę o dzieło warto przeszukać zasoby internetu. Dzięki temu znajdziemy nie tylko firmę, która nam pożyczy pieniądze, ale też będziemy mogli złożyć wniosek o pożyczkę bez wychodzenia z domu. Warto skorzystać z oferty avafin.pl. jest to serwis pożyczkowy przyjazny dla klientów, oferujący pożyczki w różnej wysokości. Dzięki jasnym zasadom i profesjonalnej obsłudze klient może mieć pewność, że umowa pożyczkowa będzie zgodna z prawem i bez ukrytych kosztów.

W avafin.pl nie ma zbędnych formalności i długiego okresu oczekiwania na przyznanie pożyczki.Aby uzyskać szybką pożyczkę przez Internet na avafin.pl Wystarczy dokument tożsamości, konto w banku, wypełnienie prostego formularza oraz uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ustalamy ją na podstawie otrzymanych informacji. Przy większych kwotach pożyczki wymagane jest potwierdzenie dochodów. W pewnych sytuacjach możemy zostać poproszeni o dodatkowe dokumenty. Jednak wystarczy przesłanie skanu umowy o dzieło, nie trzeba mieć umowy o pracę.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.