WAŻNA INFORMACJA ZWIĄZANA Z KAMPANIĄ KANCELARII CERTO „ULGA DLA DŁUGU”

Powrót 6 kwietnia, 2021

Od dłuższego czasu CERTO Kancelaria prawna M. Janowicz – Stradomska i Wspólnicy Sp. k. prowadzi aktywnie kampanię dla zadłużonych klientów o nazwie „Ulga dla długu” Twój Program Oddłużeniowy, której celem jest zawieranie w imieniu klienta ugód z poszczególnymi wierzycielami.

Z powziętych informacji wynika, że kancelaria CERTO nie gwarantuje sukcesu w postaci zawarcia ugody z wierzycielami. Pośrednictwo kancelarii CERTO w żaden sposób nie zmniejsza wysokości zobowiązań klientów wobec wierzycieli, natomiast wiąże się z dodatkowymi opłatami na rzecz kancelarii.
Z informacji uzyskanych od stowarzyszenia zrzeszającego instytucje pożyczkowe wynika, iż działalność Kancelarii CERTO jest przedmiotem badania Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie możliwości naruszenia zbiorowych interesów konsumentów.

W przypadku podpisania umowy z kancelarią CERTO, instruuje ona klientów, aby zaprzestali rozmów z pożyczkodawcą oraz spłacania wymagalnego zadłużenia, a ponadto aby przelewali pieniądze wyłącznie na konto kancelarii. W ten sposób klienci tracą kontrolę nad swoimi pieniędzmi.
CERTO, kancelaria w pierwszej kolejności ze środków klienta pokrywa swoje opłaty, a zadłużenie wobec prawowitych wierzycieli pozostaje niespłacone. Niezależnie od podpisanej umowy z kancelarią CERTO stroną umowy pożyczki cały czas pozostaje klient.

Pamiętaj, że przelewanie pieniędzy na rzecz kancelarii oddłużeniowych, takich jak kancelaria CERTO, w ramach prowadzonych przez nie kampanii oddłużeniowych, nie powoduje umorzenia czy zmniejszenia Twojego zadłużenia wobec wierzyciela, a może narazić Cię na niepotrzebne dodatkowe koszty.

Więcej na temat działalności firm oddłużeniowych znajdziesz w komunikacie UOKIK

Masz problem ze spłatą zadłużenia lub dostałeś ofertę z kancelarii oddłużeniowej?

Skontaktuj się z nami:

INFOLINIA

22-388-64-44
info@lendon.pl

GODZINY PRACY

PN. – PT. 08:00-20:00
SO. – NDZ. 09:00-18:00

DZIAŁ WINDYKACJI

tel. 22-112-07-46
windykacja@creamfinance.pl

GODZINY PRACY

PN. – PT. 08:00-20:00
SO. – NDZ. NIECZYNNE